Kontakt os

Generelle henvendelser, fx om medlemskaber, tilmelding til saunagus eller blot hvis man er i tvivl om noget, skal rettes til receptionen.

Receptionen

  23 45 16 62

  mail@dgihusetvordingborg.dk

Telefontider

Mandag til torsdag

Fredag

Lørdag og søndag

-

06.00 - 21.00

06.00 - 18.00

07.00 - 17.00

Her ses de forskellige afdelinger i DGI Huset Vordingborg, der kan tages direkte kontakt til.

Bjarne Malmros

Direktør

  40 13 37 66

  bjarne@dgihusetvordingborg.dk

Egon Rasmussen

Driftschef

  23 45 30 03

  egon@dgihusetvordingborg.dk

Maria Larsen

Administration og bogholderi

  maria@dgihusetvordingborg.dk

Claus Olsen

Køkken

  claus@dgihusetvordingborg.dk

Jacob Jensen

Møder, arrangementer, 

hjemmeside og pylon

  22 46 24 72

  jacob@dgihusetvordingborg.dk

Lene Rye (på barsel)

Hold og foreninger 

Personlig træner, kostvejleder og coach

  lene@dgihusetvordingborg.dk

Mona Breitenstein

Personlig træner

  mona@dgihusetvordingborg.dk

Thomas Olsen

Fitnessinstruktør

Bestyrelsen for DGI Huset Vordingborg

Uffe Nielsen

Formand

  gun@innovare.dk

Bent Gaardsted

Næstformand

Henrik Barnewitz

Bestyrelsesmedlem

Per Christensen

Bestyrelsesmedlem

Stina Møllenbach

Bestyrelsesmedlem

Thorbjørn Kolbo

Bestyrelsesmedlem

Torben Matthiesen

Bestyrelsesmedlem

Har du spørgsmål vedr. åbningstider, aktiviteter eller booking. Så ring 23 45 16 62 eller send en mail på mail@dgihusetvordingborg.dk