Kontakt os

Her kan du tage direkte kontakt til en afdeling i DGI Huset. Hvis der ikke svares, så send en mail eller prøv til receptionen.

RECEPTIONEN

Generelle henvendelser om åbningstider, medlemskaber eller hvis man blot er i tvivl om noget.


Hverdage kl. 06.00-20.30 (fredag 18.30).
Weekend og helligdage kl. 07.00-17.30.


  23 45 16 62

  mail@dgihusetvordingborg.dk

Lokaler

Henvendelser om lokaler til foreningstræning, møder, privatselskaber og andre arrangementer.


Hverdage kl. 09.00-15.00.


  22 46 24 72

  jacob@dgihusetvordingborg.dk

Køkken

Henvendelser om bestillinger ud af huset og hvad køkkenet kan levere.


Hverdage kl. 09.00-15.00.


  24 26 12 06

  mariap@dgihusetvordingborg.dk

Booking af Vandhuset

Henvendelser om nye og eksisterende bookinger i Vandhuset (børnefødselsdage klik her).


Hverdage kl. 09.00-13.00.


  23 45 44 48

  madoka@dgihusetvordingborg.dk

Personlig træning

Henvendelser om tilbud og spørgsmål til personlige træningsforløb.


Hverdage kl. 09.00-13.00.


  60 17 67 01

  lene@dgihusetvordingborg.dk

Her ses udvalgte medarbejdere og deres afdeling i DGI Huset.

Egon Rasmussen

Egon Rasmussen

Driftschef

  50 48 71 51

  egon@dgihusetvordingborg.dk

Maria Larsen

Maria Larsen

Administration og bogholderi

  maria@dgihusetvordingborg.dk

Maria Petersen

Køkken

  24 26 12 06

  mariap@dgihusetvordingborg.dk

Jacob Jensen

Jacob Jensen

Møder, arrangementer, 

hjemmeside og pylon

  22 46 24 72

  jacob@dgihusetvordingborg.dk

Lene Rye

Lene Rye

Holdtræninger, personlig træner, kostvejleder og coach

  60 17 67 01

  lene@dgihusetvordingborg.dk

Bestyrelsen for DGI Huset Vordingborg

Bent Gaarsted

Bent Gaarsted

Formand

bent.gaarsted@gmail.com

Thorbjørn Kolbo

Næstformand

Henrik Barnewitz

Bestyrelsesmedlem

Karina Hjortebjerg

Bestyrelsesmedlem

Brit Skovgaard

Bestyrelsesmedlem

Torben Matthiesen

Torben Matthiesen

Bestyrelsesmedlem

Michael Larsen

Bestyrelsesmedlem

Har du spørgsmål vedr. åbningstider, aktiviteter eller booking. Så ring 23 45 16 62 eller send en mail på mail@dgihusetvordingborg.dk