Kontakt os

Her kan du tage direkte kontakt til en afdeling i DGI Huset. Hvis der ikke svares, så send en mail eller prøv til receptionen.

RECEPTIONEN

Generelle henvendelser om åbningstider, medlemskaber eller hvis man blot er i tvivl om noget.


Hverdage kl. 08.00-20.30 (fredag 18.30).
Weekend og helligdage kl. 07.00-17.30.


  23 45 16 62

  mail@dgihusetvordingborg.dk

Lokaler (ikke-foreningstræning)

Henvendelser om lokaler til møder, kurser, privatselskaber og andre arrangementer.


Hverdage kl. 09.00-15.00.


  22 46 24 72

  jacob@dgihusetvordingborg.dk

Lokaler

Henvendelser om lokaler til foreningstræning (ikke Vandhuset).


Hverdage kl. 09.00-13.00.


  24 48 82 66

  anders@dgihusetvordingborg.dk

Booking af Vandhuset

Henvendelser om nye og eksisterende bookinger i Vandhuset (børnefødselsdage klik her).


Hverdage kl. 09.00-13.00.


  23 45 44 48

  madoka@dgihusetvordingborg.dk

Køkken

Henvendelser om bestillinger ud af huset og hvad køkkenet kan levere.


Hverdage kl. 09.00-15.00.


  24 26 12 06

  mariap@dgihusetvordingborg.dk

Her ses udvalgte medarbejdere og deres afdeling i DGI Huset.

Hans Snestrup

Direktør

  22 58 60 00

  hans@dgihusetvordingborg.dk

Egon Rasmussen

Egon Rasmussen

Driftschef

  50 48 71 51

  egon@dgihusetvordingborg.dk

Maria Larsen

Maria Larsen

Administration og bogholderi

  maria@dgihusetvordingborg.dk

Maria Petersen

Køkken

  24 26 12 06

  mariap@dgihusetvordingborg.dk

Jacob Jensen

Jacob Jensen

Event

  22 46 24 72

  jacob@dgihusetvordingborg.dk

Anders Beck

Fitness, holdtræninger og foreninger

  24 48 82 66
  anders@dgihusetvordingborg.dk

Christine Ellehammer

Marketing og PR

  40 94 54 53

  christine@dgihusetvordingborg.dk

Bestyrelsen for DGI Huset Vordingborg

Nels Petersen

Formand

 20 22 22 72

 nels.petersen@dgi.dk

Michael Larsen

Næstformand

Brit Skovgaard

Bestyrelsesmedlem

Henrik Holmer

Bestyrelsesmedlem

Ann Descroix

Bestyrelsesmedlem

Torben Matthiesen

Torben Matthiesen

Bestyrelsesmedlem

Henrik Barnewitz

Bestyrelsesmedlem

Har du spørgsmål vedr. åbningstider, aktiviteter eller booking. Så ring 23 45 16 62 eller send en mail på mail@dgihusetvordingborg.dk