Kontakt os

Generelle henvendelser, fx om medlemskaber, tilmelding til saunagus eller blot hvis man er i tvivl om noget, skal rettes til receptionen.

Receptionen

  23 45 16 62

  mail@dgihusetvordingborg.dk

Telefontider

Mandag til torsdag

Fredag

Lørdag og søndag

-

06.00 - 21.00

06.00 - 18.00

07.00 - 15.00

Her ses de forskellige afdelinger i DGI Huset Vordingborg, der kan tages direkte kontakt til.

Bjarne Malmros

Direktør

  40 13 37 66

  bjarne@dgihusetvordingborg.dk

Egon Rasmussen

Driftschef

  23 45 30 03

  egon@dgihusetvordingborg.dk

Maria Larsen

Administration og bogholderi

  maria@dgihusetvordingborg.dk

Claus Olsen

Køkken

  claus@dgihusetvordingborg.dk

Jacob Jensen

Møder, arrangementer, 

hjemmeside og pylon

  22 46 24 72

  jacob@dgihusetvordingborg.dk

Lene Rye

Hold og foreninger 

Personlig træner, kostvejleder og coach

  60 17 67 01

  lene@dgihusetvordingborg.dk

Line Hansen (på barsel)

Personlig træner

Thomas Olsen

Fitnessinstruktør

Bestyrelsen for DGI Huset Vordingborg

Formand

Uffe Nielsen

  gun@innovare.dk

Næstformand

Bent Gaardsted

Bestyrelsesmedlemmer

Henrik Barnewitz

Per Christensen

Stina Møllenbach

Thorbjørn Kolbo

Torben Matthiesen

Har du spørgsmål vedr. åbningstider, aktiviteter eller booking. Så ring 23 45 16 62 eller send en mail på mail@dgihusetvordingborg.dk